Novo relé Automóvel HG4185C-012-1Z4 12VDC HG4185C 012 1Z4 12V HG4185C0121Z4 HG4185-012 80A 5PIN
54+ sold
9% OFF
Buy on AliExpress
You will be redirected to AliExpress to complete your purchase
Specifications
Brand Name
xzhongx
Origin
Mainland China
High-concerned chemical
None
Condition
New
Type
Voltage Regulator
Supply Voltage
12V